Medarbetare

Vill du komma i kontakt med någon av oss på Medlink? Nedan finner du kontaktuppgifter till oss och det framgår inom vilket område respektive medarbetare arbetar inom. Är du ändå osäker på vem du ska prata med kan du ringa vår växel: 08-52 52 88 00 eller maila oss på info@medlink.se.

Robin Helgesson

Affärschef 072-078 77 07
robin.helgesson@medlink.se

Kim Bane

Områdesansvarig Doktor 072-078 77 46
kim.bane@medlink.se

Sebastian Gafvelin

Teamleader doktor 072-078 77 22
sebastian.gafvelin@medlink.se

Oskar Hägglund

Senior konsultchef - doktor 072-078 77 24
oskar.hagglund@medlink.se

Ilyes Benotmane

Konsultchef – doktor 072-070 96 17
ilyes.benotmane@medlink.se

Edvin Dahlqvist

Konsultchef – doktor 072-078 77 03
edvin.dahlqvist@medlink.se

Maria Kahem

Konsultchef – doktor 072-078 77 08
maria.kahem@medlink.se

Rana Hariri

Konsultchef – doktor 072-078 77 38
rana.hariri@medlink.se

Victoria Dahlberg

Områdesansvarig – sjuksköterskor 072-078 77 45
victoria.dahlberg@medlink.se

Linnea Sjöstedt

Teamleader & konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 14
linnea.sjostedt@medlink.se

Tomas Wirén

Konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 06
tomas.wiren@medlink.se

Nora Dahlberg

Konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 35
nora.dahlberg@medlink.se

John Öhlund

Senior konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 01
john.ohlund@medlink.se

Emelie Edlund

Senior konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 04
emelie.edlund@medlink.se

Lena Benjaminsson

Områdesansvarig – psykolog, socionom, arbets- och fysioterapeut 072-078 77 39
lena.benjaminsson@medlink.se

Malin Boman

Konsultchef – psykolog och socionom 072–070 32 70
malin.boman@medlink.se

Isak Werner

Konsultchef – psykolog och socionom 072-078 77 27
isak.werner@medlink.se

Fredrik Forsman

Konsultchef – psykolog och socionom 072-071 66 17
fredrik.forsman@medlink.se

Nathalie Sundberg

Senior Konsultchef & Teamleader – arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 32
nathalie.sundberg@medlink.se

Emil Ljungmark

Konsultchef – arbets- och fysioterapeuter 072-070 00 98
emil.ljungmark@medlink.se

Robin Willgert

Områdesansvarig Kund 072-078 77 16
robin.willgert@medlink.se

Sanna Jansson

Kundansvarig 072-078 77 40
sanna.jansson@medlink.se

Victor Ferraresi

Kundansvarig 072-071 73 72
victor.ferraresi@medlink.se

Alexander Sjöö

Kundansvarig 072-078 77 29
alexander.sjoo@medlink.se

Michaela Silvhagen

Teamleader bemanningsansvarig & boende- och reseansvarig 072-078 77 25
michaela.silvhagen@medlink.se

Madeleine Holmberg

Bemanningsansvarig 072-071 70 40
madeleine.holmberg@medlink.se

Bertil Sommardahl

Ekonomichef 072-074 02 74
bertil.sommardahl@medlink.se

Pontus Neander

Controller 072-078 77 05
pontus.neander@medlink.se

Jennifer Lovhammar

Upphandlingsansvarig 072-078 77 09
jennifer.lovhammar@medlink.se

Marie Larsson-Hytte

Löne- och personaladministratör 072-078 77 02
marie.hytte@medlink.se

Adam Hellerud

Ekonomiassistent 072-078 77 12
adam.hellerud@medlink.se

Wilma Söderberg

Ekonomiassistent 072-078 77 44
wilma.soderberg@medlink.se

Åsa Dahlqvist

Marknadsansvarig 072-078 77 42
asa.dahlqvist@medlink.se

Sebastian Hånberg

Fullstackutvecklare 072-078 77 49
sebastian.hanberg@medlink.se

Cassandra Hajduk

Föräldraledig – Operativ Chef 072-078 77 23
cassandra.hajduk@medlink.se

Linda Enström

Föräldraledig – Bemanningsansvarig 072–071 70 39
linda.enstrom@medlink.se

Madeleine Hellström

Föräldraledig – Konsultchef – sjuksköterskor 072-078 77 19
madeleine.hellstrom@medlink.se

Saly Gabro

Föräldraledig Konsultchef – sjuksköterskor, arbets- och fysioterapeuter 072-078 77 10
saly.gabro@medlink.se

Frågor?

Kontakta oss

Kontakta oss